Stručne

o společnosti

TOPFAST je obchodní divize společnosti Panek Group Europe, s.r.o. specializující se na komplexní řešení dodávek materiálů v oblasti šikmých střech, klempířských a pokrývačských prvků.

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž hlavním předmětem činnosti jsou dodávky materiálů pro ploché střechy, šikmé střechy a opláštění staveb.

Soustřeďujeme se na přímý dovoz vysoce kvalitních a uznávaných produktů přímo od výrobce, především střešní vpusti Jual od dánské firmy JUAL A/S a kotevní a upevňovací techniky Eurofast od nizozemské společnosti Van Roij Fasteners, což nám dává záruku kvality zboží za dostupnou cenu bez účasti dalšího subjektu.

Je pro nás důležité nabídnout všem zákazníkům komplexní řešení dle jejich požadavků.

Důvěřujte našim odborníkům s mnohaletými zkušenostmi!

Proč spolupracovat s námi

Přímé obchodní zastoupení

Díky přímému obchodnímu zastoupení uznávaných evropských výrobců si můžeme být jisti, že Vaše realizace bude úspěšná, protože budou použity produkty té nejvyšší kvality. Jsme výhradními dovozci dánských střešních nerezových prvků Jual pro Českou republiku a Slovensko.
Přímé obchodní zastoupení

Úspora času a peněz

Umíme pro Vás udělat mnohem více v průběhu jediné realizace, pomůžeme Vám tak lépe koordinovat práce, ušetřit více peněz, času a starostí.
Úspora času a peněz

Komplexní řešení zákazníkům

Jsme si vědomi toho, že každý zákazník je jiný a každý má jiné potřeby. Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s cílem dosáhnout nejlepšího výsledku tou nejefektivnější cestou.
Komplexní řešení zákazníkům

Vysoká kvalita nabízených produktů a služeb

U všech zakázek na námi dodávané zboží dodržujeme nejvyšší standardy kvality. Proto naše společnost poskytuje nadstandartní záruky dle charakteru zakázky.
Vysoká kvalita nabízených produktů a služeb

Poprodejní servis

V našem zájmu je, aby zákazník byl plně spokojený i po dokončení realizované zakázky i záruční doby. Proto jsem připraveni našim zákazník nabídnout de facto doživotní porealizační a pozáruční poradenství.
Poprodejní servis

Individuální přístup

Jsme si vědomi toho, že každý zákazník je jiný a každý má jiné potřeby. Všichni naši zaměstnanci přistupují ke každému zákazníkovi individuálně. Cílem tohoto přístupu je zjistit/poznat zákazníkovi potřeby a nabídnout mu konkrétní komplexní řešení, které naplní jeho očekávání.
Individuální přístup

Rychlé doručení zboží v ČR a SK

Prioritou je pro nás zaručit rychlé krytí Vašich objednávek, a to doručením zboží již do druhého dne.
Rychlé doručení zboží v ČR a SK

Etický kodex

Společnost Panek Group Europe, s.r.o. a každý její zaměstnanec a spolupracovník se zavazuje dodržovat při své práci Etický kodex firmy.
Etický kodex

Obchodní podmínky